Psyllium

28. května 2011 v 9:46 | Liliana |  Ana a Mia
PSYLLIUM je lajcky řečeno prášek, který si přimícháte buď do vody(lepší ochucený) nebo do jogurtu(neochucený)-->spapáte ho a ono v bříšku nabobtná a máte pocit, že jste plné
stojí kolem 30 korun a určitě vám pomůže regulovat hlad, který prostě ANU doprovází-ještě tu máte pát odbornejch keců :)

Psyllium - Indická vláknina - vhodný denní zdroj rozpustné vlákniny pro nejširší populaci. Obsahuje vyčištěné obaly semen indického jitrocele. Mechanicky napomáhá ke snadnému a rychlému vyprazdňování stolice z těla. Zároveň pomáhá k úpravě průjmových problémů. Vzniklý gel má tišící účinky na stěny žaludku a střev, absorbuje odpadní látky a jedovaté toxiny uvolněné hnilobnými bakteriemi. Blahodárně působící gel není odbouráván žaludečními šťávami. Nahrazuje veškeré chemicky působící projímadla s negativními vedlejšími účinky. Je vhodné jako doplněk redukční diety, je vhodná vláknina i pro diabetiky. Účinně reguluje výšku hladiny cholesterolu v krvi. Není návyková látka.

Dávkování:
1 - 2x denně, nejlépe ráno nalačno a večer před spaním rozmíchejte 2 čajové lžičky Psyllia a asi 0,1 l pitné vody a vypijte. místo vody je možné použít ovocnou šťávu nebo džus.
ihned po požití vypijte plnou sklenici vody asi 0,25 l. Vhodné je přidávat do čerstvých mléčných výrobků jako jogurtů, a zakysaných mléčných nápojů.Pro docílení žádaného účinku užívejte Psillium alespoň tři dny. Maximální denní dávka je 10g = cca 5 čajových lžiček.Konzumujte vždy v mokrém nebo nabobtnalém stavu.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 12 kJ
Bílkoviny - proteiny 0.3 g
Sacharidy - uhlohydráty 0.2 g
Tuky 0.1 g
Vláknina 84.5 g
Minerály 3.5 g
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama